⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w kwietniu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Hockenheim | Niemcy | 4,8 | 0,2 | 9 % |
| 2 | Nova Odessa | Brazylia | 4,5 | 0,7 | 13 % |
| 3 | Rytky | Finlandia | 4,3 | 0 | 21 % |
| 4 | Tahitótfalu | Węgry | 4,2 | 0,4 | 9 % |
| 5 | Águeda | Portugalia | 3,4 | 0,3 | 6 % |
| 6 | Krasoňov | Czechy | 3,4 | 0,2 | 7 % |
| 7 | Schweinfurt | Niemcy | 3,2 | 0 | 11 % |
| 8 | Fermo | Włochy | 3,1 | 0,2 | 19 % |
| 9 | La Múnia | Hiszpania | 2,8 | 0,2 | 8 % |
| 10 | Pohořelice | Czechy | 2,8 | 0,2 | 11 % |
| 11 | Zbąszyń | Polska | 2,8 | 0,2 | 11 % |
| 12 | Łowkowice | Polska | 2,6 | 0,2 | 7 % |
| 13 | Mechelinki | Polska | 2,6 | 0,2 | 13 % |
| 14 | Buenavista | Kolumbia | 2,5 | 0,4 | 7 % |
| 15 | Krapkowice | Polska | 2,3 | 0,1 | 9 % |
| 16 | Turze | Polska | 2,3 | 0 | 12 % |
| 17 | Bentota | Sri Lanka | 2,3 | 0,2 | 24 % |
| 18 | Frýdlant nad Ostravicí | Czechy | 2,2 | 0,1 | 11 % |
| 19 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 2,1 | 0,2 | 9 % |
| 20 | Nha Trang | Wietnam | 2,1 | 0,2 | 45 % |
| 21 | Strachotín | Czechy | 2 | 0,2 | 6 % |
| 22 | Bačkininkai | Litwa | 2 | 0,1 | 14 % |
| 23 | Les Barthes | Francja | 1,9 | 0 | 9 % |
| 24 | Momo | Włochy | 1,9 | 0 | 10 % |
| 25 | Brambory | Czechy | 1,9 | 0 | 12 % |
| 26 | Wrocław-Szymanów | Polska | 1,8 | 0 | 10 % |
| 27 | Wiskitki | Polska | 1,8 | 0 | 11 % |
| 28 | Grasslands | RPA | 1,8 | 0 | 12 % |
| 29 | Codroipo | Włochy | 1,8 | 0,3 | 36 % |
| 30 | Petersfehn | Niemcy | 1,8 | 0 | 6 % |
| 31 | Prievidza | Słowacja | 1,8 | 0 | 5 % |
| 32 | Haridwar | Indie | 1,8 | 0,1 | 24 % |
| 33 | Siedlce | Polska | 1,7 | 0 | 9 % |
| 34 | Hasenmoor | Niemcy | 1,7 | 0 | 11 % |
| 35 | Kiikala | Finlandia | 1,7 | 0 | 14 % |
| 36 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 1,7 | 0 | 7 % |
| 37 | Przylep | Polska | 1,6 | 0 | 8 % |
| 38 | Cēsis | Łotwa | 1,6 | 0,1 | 6 % |
| 39 | Schlatt | Austria | 1,6 | 0,1 | 7 % |
| 40 | Paso de los Libres | Argentyna | 1,6 | 0,2 | 19 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 67,8 | 9 % |
| Czechy | 58,3 | 8 % |
| Niemcy | 36,8 | 9 % |
| Włochy | 29,5 | 9 % |
| Finlandia | 15,1 | 14 % |
| Francja | 15 | 9 % |
| Węgry | 14,2 | 7 % |
| Brazylia | 14 | 12 % |
| Słowacja | 12,2 | 6 % |
| Hiszpania | 12,2 | 6 % |
| USA | 8,9 | 7 % |
| Austria | 8,4 | 7 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.