⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w grudniu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Pinal County | USA | 4,4 | 0 | 66 % |
| 2 | Pucón | Chile | 4,2 | 0,6 | 12 % |
| 3 | Prievidza | Słowacja | 4 | 0,1 | 13 % |
| 4 | Buenavista | Kolumbia | 3,7 | 0,4 | 10 % |
| 5 | Tarquinia | Włochy | 3,1 | 0 | 23 % |
| 6 | Águeda | Portugalia | 3 | 0,5 | 5 % |
| 7 | Nova Odessa | Brazylia | 3 | 0,5 | 8 % |
| 8 | Legarda | Hiszpania | 2,8 | 0,2 | 18 % |
| 9 | Hockenheim | Niemcy | 2,5 | 0 | 5 % |
| 10 | Petersfehn | Niemcy | 2,5 | 0 | 8 % |
| 11 | Krasoňov | Czechy | 2,3 | 0,1 | 5 % |
| 12 | La Múnia | Hiszpania | 2,2 | 0,2 | 6 % |
| 13 | Manoppello | Włochy | 2,2 | 0 | 26 % |
| 14 | Binéfar | Hiszpania | 2 | 0,1 | 14 % |
| 15 | Savelletri | Włochy | 1,8 | 0 | 8 % |
| 16 | Schlatt | Austria | 1,8 | 0 | 8 % |
| 17 | Łowkowice | Polska | 1,7 | 0 | 4 % |
| 18 | Momo | Włochy | 1,6 | 0 | 8 % |
| 19 | Marvdasht | Iran | 1,6 | 0 | 9 % |
| 20 | Fermo | Włochy | 1,5 | 0,1 | 9 % |
| 21 | Schweinfurt | Niemcy | 1,4 | 0 | 5 % |
| 22 | Zbąszyń | Polska | 1,4 | 0,1 | 6 % |
| 23 | Držovice | Czechy | 1,4 | 0,1 | 6 % |
| 24 | Pohořelice | Czechy | 1,3 | 0,1 | 5 % |
| 25 | Přibyslav | Czechy | 1,3 | 0,1 | 8 % |
| 26 | Gorzyca | Polska | 1,2 | 0 | 12 % |
| 27 | Tabuk | Arabia Saudyjska | 1,2 | 0 | 11 % |
| 28 | Lidéřovice | Czechy | 1,2 | 0 | 10 % |
| 29 | Vrbov | Słowacja | 1,2 | 0 | 14 % |
| 30 | Kamenný Chotár | Słowacja | 1,2 | 0 | 8 % |
| 31 | Vallornara | Włochy | 1,2 | 0 | 19 % |
| 32 | Airdrie | Kanada | 1,1 | 0 | 8 % |
| 33 | Busto Arsizio | Włochy | 1,1 | 0 | 17 % |
| 34 | Atkinson Dam | Australia | 1 | 0 | 9 % |
| 35 | Snowflake | USA | 1 | 0,1 | 17 % |
| 36 | Fortià | Hiszpania | 1 | 0 | 32 % |
| 37 | Arauca | Kolumbia | 1 | 0,1 | 43 % |
| 38 | Waldringfield | Wielka Brytania | 0,9 | 0 | 7 % |
| 39 | Calarcá | Kolumbia | 0,9 | 0,2 | 17 % |
| 40 | Grimstad | Norwegia | 0,9 | 0 | 9 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Włochy | 28,2 | 9 % |
| Czechy | 23,3 | 3 % |
| Hiszpania | 18,9 | 10 % |
| Polska | 17,1 | 2 % |
| USA | 12,5 | 10 % |
| Niemcy | 12,4 | 3 % |
| Słowacja | 9,8 | 4 % |
| Brazylia | 7,8 | 7 % |
| Kolumbia | 7,2 | 10 % |
| Austria | 6,8 | 6 % |
| Francja | 5,8 | 3 % |
| Węgry | 4,6 | 2 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.