⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w sierpniu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Águeda | Portugalia | 16,2 | 2,8 | 28 % |
| 2 | Buenavista | Kolumbia | 7,6 | 1,1 | 20 % |
| 3 | Krasoňov | Czechy | 7,2 | 0,3 | 15 % |
| 4 | Tahitótfalu | Węgry | 6,3 | 0,2 | 13 % |
| 5 | Hockenheim | Niemcy | 6,2 | 0,1 | 12 % |
| 6 | Watervliet | Belgia | 5,8 | 0,6 | 80 % |
| 7 | Boleráz | Słowacja | 5,8 | 0,6 | 97 % |
| 8 | Strachotín | Czechy | 5,5 | 0,7 | 16 % |
| 9 | Łowkowice | Polska | 5,5 | 0,2 | 14 % |
| 10 | Cēsis | Łotwa | 5,4 | 0,3 | 20 % |
| 11 | Krasnystaw | Polska | 5,2 | 0,9 | 94 % |
| 12 | Červený Potok | Czechy | 4,8 | 0,8 | 72 % |
| 13 | Lethbridge | Kanada | 4,3 | 0,7 | 57 % |
| 14 | Krapkowice | Polska | 4,2 | 0,2 | 16 % |
| 15 | Cegléd | Węgry | 4 | 0,2 | 23 % |
| 16 | Wiskitki | Polska | 3,8 | 0 | 22 % |
| 17 | Teresin | Polska | 3,8 | 0 | 21 % |
| 18 | Dětřichov | Czechy | 3,7 | 0,5 | 32 % |
| 19 | Nova Odessa | Brazylia | 3,6 | 0,2 | 10 % |
| 20 | Rytky | Finlandia | 3,6 | 0 | 17 % |
| 21 | Frýdlant nad Ostravicí | Czechy | 3,4 | 0 | 18 % |
| 22 | Bačkininkai | Litwa | 3,4 | 0 | 23 % |
| 23 | Yaroslavl | Rosja | 3,3 | 0 | 14 % |
| 24 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 3,3 | 0,2 | 15 % |
| 25 | Petersfehn | Niemcy | 3,2 | 0 | 11 % |
| 26 | Przylep | Polska | 3,2 | 0 | 16 % |
| 27 | Pohořelice | Czechy | 3,2 | 0,2 | 13 % |
| 28 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 3,2 | 0,1 | 14 % |
| 29 | Les Barthes | Francja | 3,1 | 0 | 14 % |
| 30 | Turze | Polska | 3,1 | 0 | 16 % |
| 31 | Czarnolas | Polska | 3 | 0,2 | 15 % |
| 32 | Zbąszyń | Polska | 3 | 0,2 | 12 % |
| 33 | Topoľovka | Słowacja | 3 | 0 | 19 % |
| 34 | Schlatt | Austria | 3 | 0 | 14 % |
| 35 | Držovice | Czechy | 2,9 | 0,2 | 13 % |
| 36 | Gaweinstal | Austria | 2,8 | 0,2 | 21 % |
| 37 | Siedlce | Polska | 2,7 | 0 | 14 % |
| 38 | Prievidza | Słowacja | 2,6 | 0 | 8 % |
| 39 | Vilnius | Litwa | 2,6 | 0,2 | 23 % |
| 40 | Šumice | Czechy | 2,5 | 0 | 18 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 125,9 | 16 % |
| Czechy | 109,6 | 15 % |
| Niemcy | 48,8 | 11 % |
| Słowacja | 34,8 | 16 % |
| Węgry | 29,1 | 15 % |
| Włochy | 26,4 | 8 % |
| Kanada | 25,1 | 23 % |
| Francja | 23,6 | 14 % |
| Portugalia | 17,9 | 23 % |
| Austria | 17,2 | 14 % |
| USA | 16,3 | 13 % |
| Finlandia | 16,3 | 16 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.