⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w maju. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Tahitótfalu | Węgry | 6 | 0,5 | 13 % |
| 2 | Nova Odessa | Brazylia | 4,5 | 0,3 | 13 % |
| 3 | Krasoňov | Czechy | 4,2 | 0,2 | 9 % |
| 4 | Mechelinki | Polska | 4,2 | 0,5 | 22 % |
| 5 | Cēsis | Łotwa | 4,2 | 0,4 | 16 % |
| 6 | Schweinfurt | Niemcy | 3,8 | 0,2 | 14 % |
| 7 | Łowkowice | Polska | 3,6 | 0 | 9 % |
| 8 | Fermo | Włochy | 3,4 | 0,1 | 22 % |
| 9 | Hockenheim | Niemcy | 3,2 | 0 | 6 % |
| 10 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 3,2 | 0,2 | 14 % |
| 11 | La Múnia | Hiszpania | 3,1 | 0,2 | 9 % |
| 12 | Petersfehn | Niemcy | 3,1 | 0 | 10 % |
| 13 | Siedlce | Polska | 3 | 0 | 15 % |
| 14 | Přibyslav | Czechy | 3 | 0,5 | 18 % |
| 15 | Zbąszyń | Polska | 3 | 0,2 | 12 % |
| 16 | Yaroslavl | Rosja | 2,8 | 0 | 12 % |
| 17 | Wrocław-Szymanów | Polska | 2,8 | 0,2 | 15 % |
| 18 | Gościęcino | Polska | 2,8 | 0 | 16 % |
| 19 | Biała Podlaska | Polska | 2,8 | 0,2 | 20 % |
| 20 | Strachotín | Czechy | 2,7 | 0,2 | 8 % |
| 21 | Pohořelice | Czechy | 2,7 | 0,2 | 11 % |
| 22 | Vilnius | Litwa | 2,5 | 0 | 22 % |
| 23 | Águeda | Portugalia | 2,4 | 0,2 | 4 % |
| 24 | Czarnolas | Polska | 2,4 | 0,2 | 12 % |
| 25 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 2,4 | 0 | 11 % |
| 26 | Hasenmoor | Niemcy | 2,3 | 0 | 15 % |
| 27 | Prievidza | Słowacja | 2,3 | 0 | 7 % |
| 28 | Aleksotas | Litwa | 2,3 | 0,2 | 26 % |
| 29 | Turze | Polska | 2,2 | 0 | 11 % |
| 30 | Waldringfield | Wielka Brytania | 2,2 | 0 | 17 % |
| 31 | Weirwood | USA | 2,2 | 0,3 | 59 % |
| 32 | Bukovák | Czechy | 2,1 | 0 | 12 % |
| 33 | Trnava | Słowacja | 2,1 | 0,2 | 15 % |
| 34 | Kiikala | Finlandia | 2,1 | 0 | 17 % |
| 35 | Crawinkel | Niemcy | 2,1 | 0,2 | 45 % |
| 36 | Les Barthes | Francja | 2 | 0 | 9 % |
| 37 | Savelletri | Włochy | 2 | 0 | 9 % |
| 38 | Wiskitki | Polska | 2 | 0 | 11 % |
| 39 | Schiedungen | Niemcy | 2 | 0 | 14 % |
| 40 | Brambory | Czechy | 2 | 0 | 12 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 89,3 | 11 % |
| Czechy | 66 | 9 % |
| Niemcy | 46,7 | 11 % |
| Włochy | 24,2 | 8 % |
| Węgry | 22,8 | 11 % |
| Francja | 21 | 12 % |
| Hiszpania | 17,5 | 9 % |
| Słowacja | 17,1 | 8 % |
| Litwa | 15,6 | 15 % |
| USA | 14,5 | 11 % |
| Kanada | 14,4 | 13 % |
| Brazylia | 14,2 | 12 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.