⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w czerwcu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Tahitótfalu | Węgry | 6,8 | 0,3 | 14 % |
| 2 | Ballenstedt | Niemcy | 6,2 | 0,6 | 95 % |
| 3 | Strachotín | Czechy | 6 | 0,8 | 18 % |
| 4 | Águeda | Portugalia | 5,6 | 0,8 | 10 % |
| 5 | Cēsis | Łotwa | 5,2 | 0,2 | 19 % |
| 6 | Krasoňov | Czechy | 5 | 0,4 | 11 % |
| 7 | Manston | Wielka Brytania | 4,1 | 0,7 | 64 % |
| 8 | Krapkowice | Polska | 4 | 0,2 | 15 % |
| 9 | Molėtai | Litwa | 4 | 0,2 | 39 % |
| 10 | Yaroslavl | Rosja | 3,8 | 0 | 16 % |
| 11 | Łowkowice | Polska | 3,8 | 0 | 10 % |
| 12 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 3,6 | 0 | 16 % |
| 13 | Lisková | Słowacja | 3,5 | 0,3 | 33 % |
| 14 | La Múnia | Hiszpania | 3,2 | 0,2 | 9 % |
| 15 | Les Barthes | Francja | 3,2 | 0 | 15 % |
| 16 | Držovice | Czechy | 3,2 | 0,1 | 14 % |
| 17 | Prievidza | Słowacja | 3,2 | 0,1 | 10 % |
| 18 | Petersfehn | Niemcy | 3,1 | 0 | 10 % |
| 19 | Przylep | Polska | 3,1 | 0,1 | 15 % |
| 20 | Wrocław-Szymanów | Polska | 3 | 0,3 | 17 % |
| 21 | Siedlce | Polska | 2,9 | 0 | 15 % |
| 22 | Pohořelice | Czechy | 2,8 | 0 | 12 % |
| 23 | Buenavista | Kolumbia | 2,8 | 0,4 | 7 % |
| 24 | Přibyslav | Czechy | 2,8 | 0,2 | 16 % |
| 25 | Mechelinki | Polska | 2,7 | 0 | 14 % |
| 26 | Schlatt | Austria | 2,7 | 0,1 | 12 % |
| 27 | Brambory | Czechy | 2,7 | 0 | 17 % |
| 28 | Hockenheim | Niemcy | 2,6 | 0 | 5 % |
| 29 | Schweinfurt | Niemcy | 2,6 | 0 | 9 % |
| 30 | Czarnolas | Polska | 2,6 | 0 | 13 % |
| 31 | Wiśniowo Ełckie | Polska | 2,6 | 0 | 22 % |
| 32 | Bačkininkai | Litwa | 2,6 | 0,1 | 18 % |
| 33 | Teresin | Polska | 2,6 | 0 | 15 % |
| 34 | Turze | Polska | 2,5 | 0 | 13 % |
| 35 | Charvátce | Czechy | 2,4 | 0,3 | 20 % |
| 36 | Rytky | Finlandia | 2,4 | 0 | 12 % |
| 37 | Nova Odessa | Brazylia | 2,3 | 0 | 6 % |
| 38 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 2,3 | 0,2 | 10 % |
| 39 | Gościęcino | Polska | 2,3 | 0 | 14 % |
| 40 | Schiedungen | Niemcy | 2,3 | 0 | 16 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 102,7 | 13 % |
| Czechy | 96,5 | 13 % |
| Niemcy | 48,7 | 11 % |
| Włochy | 32 | 10 % |
| Słowacja | 27,9 | 13 % |
| Węgry | 25,5 | 13 % |
| Francja | 22,6 | 13 % |
| Litwa | 17,9 | 18 % |
| Hiszpania | 16,6 | 9 % |
| Austria | 14,9 | 12 % |
| Łotwa | 13 | 17 % |
| USA | 12,8 | 10 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.