⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w październiku. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Hockenheim | Niemcy | 6,1 | 0,2 | 12 % |
| 2 | Águeda | Portugalia | 5,4 | 0,8 | 9 % |
| 3 | Buenavista | Kolumbia | 5,2 | 0,7 | 14 % |
| 4 | Tahitótfalu | Węgry | 5,1 | 0,7 | 11 % |
| 5 | Krasoňov | Czechy | 5,1 | 0,2 | 11 % |
| 6 | Savelletri | Włochy | 4,3 | 0,4 | 20 % |
| 7 | Jedovnice / Harbechy | Czechy | 3,8 | 0,5 | 19 % |
| 8 | Les Barthes | Francja | 3,2 | 0 | 15 % |
| 9 | Łowkowice | Polska | 3 | 0,1 | 8 % |
| 10 | Cegléd | Węgry | 2,8 | 0,4 | 16 % |
| 11 | Yaroslavl | Rosja | 2,7 | 0 | 11 % |
| 12 | Prievidza | Słowacja | 2,7 | 0 | 8 % |
| 13 | Oškobrh | Czechy | 2,7 | 0 | 25 % |
| 14 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 2,6 | 0,2 | 11 % |
| 15 | Petersfehn | Niemcy | 2,5 | 0 | 8 % |
| 16 | La Múnia | Hiszpania | 2,4 | 0,2 | 7 % |
| 17 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 2,4 | 0,1 | 11 % |
| 18 | Schweinfurt | Niemcy | 2,3 | 0 | 8 % |
| 19 | Przylep | Polska | 2,3 | 0 | 12 % |
| 20 | Sigulda | Łotwa | 2,3 | 0,1 | 16 % |
| 21 | Strachotín | Czechy | 2,2 | 0,3 | 6 % |
| 22 | Zbąszyń | Polska | 2,1 | 0,1 | 8 % |
| 23 | Picarquín | Chile | 2,1 | 0,2 | 23 % |
| 24 | Schlatt | Austria | 2 | 0,2 | 9 % |
| 25 | Békéscsaba | Węgry | 2 | 0 | 16 % |
| 26 | Cēsis | Łotwa | 1,9 | 0,1 | 7 % |
| 27 | Tarquinia | Włochy | 1,9 | 0 | 14 % |
| 28 | Krapkowice | Polska | 1,8 | 0 | 7 % |
| 29 | Turze | Polska | 1,8 | 0 | 9 % |
| 30 | Marvdasht | Iran | 1,8 | 0,1 | 10 % |
| 31 | Villasanta | Włochy | 1,8 | 0 | 18 % |
| 32 | Momo | Włochy | 1,8 | 0 | 9 % |
| 33 | Tabuk | Arabia Saudyjska | 1,8 | 0 | 15 % |
| 34 | Murowana Goślina | Polska | 1,8 | 0 | 24 % |
| 35 | Eschelbach | Niemcy | 1,7 | 0 | 16 % |
| 36 | Fermo | Włochy | 1,7 | 0 | 11 % |
| 37 | Pohořelice | Czechy | 1,6 | 0 | 6 % |
| 38 | Frýdlant nad Ostravicí | Czechy | 1,6 | 0,1 | 8 % |
| 39 | Vrbov | Słowacja | 1,6 | 0 | 18 % |
| 40 | Seleška | Słowacja | 1,6 | 0 | 43 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Czechy | 69,1 | 9 % |
| Polska | 60,4 | 8 % |
| Włochy | 36 | 11 % |
| Niemcy | 33,8 | 8 % |
| Węgry | 23,8 | 12 % |
| Słowacja | 19,7 | 9 % |
| Hiszpania | 16,2 | 8 % |
| Francja | 14,1 | 8 % |
| Austria | 10,6 | 9 % |
| USA | 8,3 | 6 % |
| Kolumbia | 7,8 | 11 % |
| Łotwa | 7 | 9 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.