⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w lipcu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Águeda | Portugalia | 9,7 | 1,5 | 17 % |
| 2 | Kaluža | Słowacja | 6,1 | 0,9 | 88 % |
| 3 | Krasoňov | Czechy | 5,9 | 0,1 | 13 % |
| 4 | Łowkowice | Polska | 5,3 | 0,1 | 14 % |
| 5 | Tahitótfalu | Węgry | 5,2 | 0,2 | 11 % |
| 6 | Strachotín | Czechy | 4,9 | 0,8 | 14 % |
| 7 | Cēsis | Łotwa | 4,8 | 0,6 | 18 % |
| 8 | Hockenheim | Niemcy | 3,9 | 0 | 7 % |
| 9 | Nova Odessa | Brazylia | 3,9 | 0,2 | 11 % |
| 10 | Pohořelice | Czechy | 3,8 | 0,3 | 15 % |
| 11 | Petersfehn | Niemcy | 3,5 | 0,1 | 12 % |
| 12 | Prievidza | Słowacja | 3,5 | 0 | 11 % |
| 13 | Yaroslavl | Rosja | 3,4 | 0,2 | 14 % |
| 14 | Frýdlant nad Ostravicí | Czechy | 3,3 | 0,2 | 17 % |
| 15 | Krapkowice | Polska | 3,2 | 0,2 | 12 % |
| 16 | Siedlce | Polska | 3,2 | 0 | 17 % |
| 17 | Přibyslav | Czechy | 3,2 | 0,1 | 19 % |
| 18 | Borlon | Belgia | 3,2 | 0,7 | 40 % |
| 19 | Rytky | Finlandia | 3,2 | 0 | 15 % |
| 20 | Les Barthes | Francja | 3,1 | 0 | 14 % |
| 21 | Hasenmoor | Niemcy | 3,1 | 0,2 | 20 % |
| 22 | Buenavista | Kolumbia | 3 | 0,3 | 8 % |
| 23 | Przylep | Polska | 2,9 | 0 | 15 % |
| 24 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 2,8 | 0,1 | 12 % |
| 25 | Brambory | Czechy | 2,8 | 0 | 17 % |
| 26 | Schweinfurt | Niemcy | 2,7 | 0 | 10 % |
| 27 | Wingland | Wielka Brytania | 2,7 | 0,4 | 51 % |
| 28 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 2,6 | 0 | 11 % |
| 29 | Schiedungen | Niemcy | 2,6 | 0 | 18 % |
| 30 | Biała Podlaska | Polska | 2,6 | 0 | 19 % |
| 31 | Teresin | Polska | 2,6 | 0,1 | 15 % |
| 32 | Částkov | Czechy | 2,5 | 0,1 | 17 % |
| 33 | Lisková | Słowacja | 2,5 | 0,2 | 24 % |
| 34 | Wiskitki | Polska | 2,4 | 0 | 14 % |
| 35 | Držovice | Czechy | 2,4 | 0,2 | 10 % |
| 36 | Kiikala | Finlandia | 2,4 | 0 | 20 % |
| 37 | Schlatt | Austria | 2,3 | 0,2 | 11 % |
| 38 | Karlukovo | Bułgaria | 2,3 | 0,3 | 23 % |
| 39 | Cítoliby | Czechy | 2,3 | 0 | 18 % |
| 40 | Jedovnice / Harbechy | Czechy | 2,3 | 0 | 12 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 100,2 | 13 % |
| Czechy | 97,3 | 13 % |
| Niemcy | 48,6 | 11 % |
| Słowacja | 30,8 | 14 % |
| Włochy | 24,7 | 8 % |
| Węgry | 20,7 | 10 % |
| Finlandia | 20,6 | 20 % |
| Francja | 19,6 | 11 % |
| USA | 17,8 | 14 % |
| Kanada | 16,8 | 15 % |
| Austria | 14,5 | 12 % |
| Litwa | 13 | 13 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.