⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie w marcu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Bentota | Sri Lanka | 5,3 | 0,8 | 56 % |
| 2 | Hockenheim | Niemcy | 4,7 | 0 | 9 % |
| 3 | Nova Odessa | Brazylia | 4,1 | 0,3 | 11 % |
| 4 | Petersfehn | Niemcy | 3,5 | 0 | 12 % |
| 5 | Schweinfurt | Niemcy | 3,2 | 0,1 | 12 % |
| 6 | Łowkowice | Polska | 3,1 | 0 | 8 % |
| 7 | Krasoňov | Czechy | 3 | 0,1 | 6 % |
| 8 | Legarda | Hiszpania | 2,9 | 0,5 | 19 % |
| 9 | Momo | Włochy | 2,8 | 0,2 | 14 % |
| 10 | La Múnia | Hiszpania | 2,7 | 0,2 | 8 % |
| 11 | Držovice | Czechy | 2,7 | 0,5 | 12 % |
| 12 | Pohořelice | Czechy | 2,2 | 0 | 9 % |
| 13 | Hasenmoor | Niemcy | 2,1 | 0 | 14 % |
| 14 | Nha Trang | Wietnam | 2,1 | 0,2 | 45 % |
| 15 | Zbąszyń | Polska | 1,9 | 0 | 7 % |
| 16 | Bönstadt | Niemcy | 1,9 | 0 | 17 % |
| 17 | Rytky | Finlandia | 1,9 | 0 | 9 % |
| 18 | Prievidza | Słowacja | 1,8 | 0 | 5 % |
| 19 | Frýdlant nad Ostravicí | Czechy | 1,7 | 0,1 | 9 % |
| 20 | Picarquín | Chile | 1,7 | 0,2 | 19 % |
| 21 | Haridwar | Indie | 1,7 | 0,2 | 23 % |
| 22 | Tahitótfalu | Węgry | 1,6 | 0 | 3 % |
| 23 | Pucón | Chile | 1,6 | 0,2 | 4 % |
| 24 | Gościęcino | Polska | 1,6 | 0 | 9 % |
| 25 | Schlatt | Austria | 1,6 | 0,2 | 7 % |
| 26 | Pieńków | Polska | 1,6 | 0 | 11 % |
| 27 | Grimstad | Norwegia | 1,6 | 0 | 16 % |
| 28 | Turze | Polska | 1,5 | 0 | 8 % |
| 29 | La Ràpita | Hiszpania | 1,5 | 0,2 | 22 % |
| 30 | Krapkowice | Polska | 1,4 | 0,1 | 5 % |
| 31 | Czarnolas | Polska | 1,4 | 0,2 | 7 % |
| 32 | Villasanta | Włochy | 1,4 | 0 | 14 % |
| 33 | Águeda | Portugalia | 1,3 | 0 | 2 % |
| 34 | Wrocław-Szymanów | Polska | 1,3 | 0 | 7 % |
| 35 | Bukovák | Czechy | 1,3 | 0 | 8 % |
| 36 | Sigulda | Łotwa | 1,3 | 0 | 9 % |
| 37 | Jedovnice / Harbechy | Czechy | 1,3 | 0,1 | 7 % |
| 38 | Pirna-Pratzschwitz | Niemcy | 1,3 | 0 | 16 % |
| 39 | Bevazzana | Włochy | 1,3 | 0,2 | 67 % |
| 40 | Yaroslavl | Rosja | 1,2 | 0 | 5 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Polska | 46,8 | 6 % |
| Czechy | 41,2 | 6 % |
| Niemcy | 38,5 | 9 % |
| Włochy | 23,5 | 7 % |
| Hiszpania | 16,2 | 9 % |
| Brazylia | 11 | 9 % |
| Słowacja | 10,6 | 5 % |
| Austria | 9,9 | 8 % |
| Węgry | 9,8 | 5 % |
| Francja | 9,7 | 6 % |
| Finlandia | 7,2 | 7 % |
| USA | 6,4 | 5 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.