⚠ Wszystkie lokalizacje pochodzą z punktów początkowych śladów lotów przesłanych do XContest, a nie z pomiarów w terenie, więc są przybliżone. Przed wizytą skontaktuj się z lokalnymi pilotami lub klubami; niezapowiedziane wizyty mogą zagrozić dostępowi do miejsca.
Przegląd › Gdzie latać w którym miesiącu
Sty · Lut · Mar · Kwi · Maj · Cze · Lip · Sie · Wrz · Paź · Lis · Gru
Miejsca uszeregowane według liczby lotów rocznie we wrześniu. Dni XC: dni z co najmniej 3 lotami w danym miejscu. Udział: część lotów miejsca przypadająca na ten miesiąc. Ten miesiąc na mapie →
| # | Nazwa | Kraj | Loty/rok | Dni XC/rok | Udział w roku |
|---|
| 1 | Strachotín | Czechy | 9,3 | 1,2 | 27 % |
| 2 | Hockenheim | Niemcy | 6,8 | 0,2 | 13 % |
| 3 | Tahitótfalu | Węgry | 6,4 | 0,2 | 14 % |
| 4 | Krasoňov | Czechy | 5,2 | 0,1 | 11 % |
| 5 | Ražňany | Słowacja | 4,8 | 0,5 | 58 % |
| 6 | Buenavista | Kolumbia | 4,8 | 0,8 | 13 % |
| 7 | Łowkowice | Polska | 4,5 | 0,1 | 12 % |
| 8 | Držovice | Czechy | 3,9 | 0,3 | 17 % |
| 9 | Krapkowice | Polska | 3,8 | 0,1 | 14 % |
| 10 | Przylep | Polska | 3,5 | 0 | 17 % |
| 11 | Cegléd | Węgry | 3,5 | 0,2 | 20 % |
| 12 | Schweinfurt | Niemcy | 3,4 | 0 | 12 % |
| 13 | Airdrie | Kanada | 3,2 | 0,2 | 24 % |
| 14 | Borlon | Belgia | 3,2 | 0,3 | 40 % |
| 15 | La Múnia | Hiszpania | 3,2 | 0,2 | 9 % |
| 16 | Bukovák | Czechy | 3,2 | 0 | 18 % |
| 17 | Zbąszyń | Polska | 3,2 | 0,4 | 12 % |
| 18 | Siedlce | Polska | 3,1 | 0 | 16 % |
| 19 | Prievidza | Słowacja | 3,1 | 0 | 10 % |
| 20 | Karlukovo | Bułgaria | 3,1 | 0,6 | 30 % |
| 21 | Schiedungen | Niemcy | 3 | 0 | 20 % |
| 22 | Yaroslavl | Rosja | 2,9 | 0 | 12 % |
| 23 | Cēsis | Łotwa | 2,9 | 0,2 | 11 % |
| 24 | Győr-Ménfőcsanak | Węgry | 2,8 | 0,3 | 59 % |
| 25 | Topoľovka | Słowacja | 2,8 | 0 | 18 % |
| 26 | Jabloňov | Czechy | 2,8 | 0,2 | 34 % |
| 27 | Stichovice | Czechy | 2,5 | 0,3 | 54 % |
| 28 | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 2,4 | 0,2 | 10 % |
| 29 | Momo | Włochy | 2,3 | 0 | 12 % |
| 30 | Stare Koźle | Polska | 2,3 | 0 | 19 % |
| 31 | Szeged | Węgry | 2,3 | 0,2 | 30 % |
| 32 | Lochovice / Skřipel | Czechy | 2,3 | 0 | 10 % |
| 33 | Cimbro | Włochy | 2,2 | 0,2 | 14 % |
| 34 | Dětřichov | Czechy | 2,2 | 0,3 | 20 % |
| 35 | Gaweinstal | Austria | 2,2 | 0 | 17 % |
| 36 | Jedovnice / Harbechy | Czechy | 2,2 | 0 | 12 % |
| 37 | Barßel | Niemcy | 2,2 | 0,2 | 53 % |
| 38 | Les Barthes | Francja | 2,2 | 0 | 10 % |
| 39 | Savelletri | Włochy | 2,2 | 0,2 | 10 % |
| 40 | Rytky | Finlandia | 2,2 | 0 | 11 % |
Kraje z największą liczbą lotów
| Kraj | Loty/rok | Udział w roku |
|---|
| Czechy | 104,6 | 14 % |
| Polska | 95,4 | 12 % |
| Niemcy | 53,7 | 13 % |
| Węgry | 29,3 | 15 % |
| Włochy | 29,2 | 9 % |
| Słowacja | 28,2 | 13 % |
| Kanada | 17,3 | 16 % |
| Francja | 17 | 10 % |
| Litwa | 14,4 | 14 % |
| USA | 13,8 | 11 % |
| Hiszpania | 13,2 | 7 % |
| Belgia | 12,8 | 17 % |
Nazwiska pilotów nie są wyświetlane; najlepsze loty prowadzą do swojej publicznej strony w XContest, której adres zawiera nazwę użytkownika XContest. Aby wykluczyć swoje loty lub usunąć notatkę, napisz na Pokaż kontakt.